MİSYON


Farklı bakış açısı ve objektif yayıncılık anlayışı ile yazı ve röportajlarımızı okuyucularımızla paylaşırken daima doğru bilgiyi ve tarafsızlığı ön planda tutacağız.

Tarafsızlığı ve doğru yayıncılığı ilke edinmiş olan dergimiz eleştirilere de önem vererek, iş ve yaşam dünyasındaki ülkemizdeki gelişmelerin yakın takipçisi olacaktır.

Turizm başta olmak üzere tüm sektörlerin standartlarının yükselmesine katkı sunmak, yaratıcı ve inovatif anlayışla okuyucularının beklentilerini en iyi şekilde karşılamak ve güçlü bir marka olmak 'TÜRKİYE LİFE DERGİSİ'nin en önemli hedefleridir.

VİZYON

Türkiye Life Dergisi; turizm, iş, sanat, yaşam, ekonomi ve güncel içeriği ile 2 ayda bir yayına sunacağımız, tecrübeli ellere teslim ettiğimiz yoğun bir çalışmanın ürünü.

Sıradışı reklam çalışmaları, promosyonlu ürün reklamları, her çıkan sayıda okuyucuyu şaşırtacak sürpriz lerimizle farklı bir soluk yaşatacağız.

Firmanızın tanıtımlarını etkili biçimde yapmak ve yayınlamak, çözüm ortağı olarak yanınızda yer almak, haber bültenlerinizi ve taptaze fikirlerinizi kitlelere ulaştırmak,

Geniş dağıtım ağı ve portföyümüzle reklamlarınız hedef kitlesine kısa sürede ve etkili bir çalışma ile ulaşacaktır.