20:41  MÜZISYENLERIN SEYIRCISINDEN BAŞKA KIMSEYE İHTIYACı YOK   19:15  ANTIVIRAL VE ANTIBAKTERIYEL TEKNOLOJI” BAST ILE TÜRKIYE’DE  19:53  İHSAN TAŞ KIMDIR, NERELI, KAÇ YAŞıNDA?  17:18  ÜNLÜ SUNUCU DERYA UĞUR ÖNER, TICARETE ATıLDı  13:10  NEVESER GERGINOK’TAN YENI SINGLE: YANıMDAKI SEVGILIM  12:07  SARP KAYA’NıN HIKAYESI  20:01  HER EV SAHNEYE DÖNÜŞÜYOR  16:16  ARAŞTıRMACı YAZAR HÜSEYIN DEMIR’DEN, SEÇIM SISTEMI ILE ILGILI ÖNEMLI ÖNERILER  18:15  PANDEMININ EĞLENCELI ŞARKıSı “BUGÜN BIRAZ TEMIZLIK YAPTıM” YAYıNDA!  01:39  ALPER ERÖZER’IN ILK SLOW ŞARKıSı ’KENDIMDEN’ YAYıNDA!  22:03  GÜÇLÜ KADıN ŞARKıLARıNıN SÖZ YAZARı NEHIR KıYıCı ILE 90’LARA YOLCULUK  20:03  MEMLEKET SEVDALıSı ERSIN KAÇMAZ: "TÜRKIYE CAZIBE MERKEZI OLACAK"  23:48  NÜKHET DURU, NETFLIX PROJESINI TARKAN’ı TAKLIT EDEREK DUYURDU  22:35  ŞAHİN KENDİRCİ RÖPORTAJ   22:32  HAÇİKO DERNEĞI HÜNER COŞKUNER İÇIN SOKAĞA ÇıKACAK  22:29  HÜNER COŞKUNER SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDı  22:25  İSIM, EMEK VE KONSEPT HıRSıZLıĞı İLE SUÇLANıYORLAR! SAKILER GRUBU MAHKEMELIK OLDU  22:22  VOLKAN KONAK EKRANLARA DÖNÜYOR  22:20  ÜNLÜ ŞARKıCı KALBEN’E MENAJER DAYANMıYOR! 1 YıLDA 4 MENAJER DEĞIŞTIRDI, ŞIMDI YENISINI ARıYOR…  22:17  GÖKHAN ÖZEN VE ESKI KAYıNPEDERI MEHMET SEVIGEN ARASıNDA GERILIM! 
 
MURAT BOZ RÖPORTAJI

MURAT BOZ’UN ÖZEL HAYATI NASILDIR?

 

7 Mart 1980 yılında dünyaya gelen şarkıcı ve oyuncu  MURAT BOZ  binlerce hayran kitlesine sahiptir. Türkiye’nin en çok tanınan isimlerinden birisidir. 

PEKİ MURAT BOZ KİMDİR ?

 

1. Murat Boz, kedileri çok sevmektedir. Murat Boz’un “Sindi” adında bir kedisi vardır.

murat-boz-hakkinda-bilinmeyenler.jpg


2. Murat Boz, gençliğinde uzun yıllar futbol ile ilgilenmiştir ve kendisi Beşiktaş’lıdır. Boz, İstanbul Teknik Üniversitesi’nin okul takımında oynamıştır.

murat-boz-hakkinda-bilinmeyenler-001.jpg


3. Murat Boz bir röportajda neredeyse her gün spora gittiğini söylemiştir. Murat Boz, vücudunun fit olmasına önem göstermektedir.

murat-boz-hakkinda-bilinmeyenler-002.jpg


4. Murat Boz’un müzik aletlerine büyük bir ilgisi vardır. Kendisi piyano, davul, ney ve keman çalabilmektedir.

murat-boz-hakkinda-bilinmeyenler-003.jpg


5. Murat Boz ünlü oyuncu Aslı Enver ile birliktedir. Aslı Enver ve Murat Boz ilk olarak Kardeşim Benim filminde tanışmış ve yakınlaşmışlardır.

murat-boz-hakkinda-bilinmeyenler-004.jpg


6. Murat Boz ses yarışması olan O Ses Türkiye’nin 2014-2015 yılları arasında yayınlanan sezonu hariç diğer tüm sezonlarında jürilik yapmıştır. Boz, O Ses Türkiye’nin en sevilen jürilerindendir.

murat-boz-hakkinda-bilinmeyenler-005.jpg


7. Murat Boz 2000’li yılların başlarında vokalistlik yaparak geçimini sağlamaktaydı. İlk olarak Emel Müftüoğlu’nun vokalisti olarak çalıştı.

murat-boz-hakkinda-bilinmeyenler-006.jpg


8. Murat Boz, Tarkan’ın 6 yıl vokalistliğini yapmıştır. Günümüzde tanınan Hande Yener, Nil Karaibrahimgil, Burcu Güneş gibi şarkıcılara vokalist olarak eşlik etmiştir.

murat-boz-hakkinda-bilinmeyenler-007.jpg


9. Murat Boz 2007 yılının başında ilk stüdyo albümü olan Maximum’u yayınlamıştır. Aynı yıl içerisinde Televizyon Video Müzik Ödülleri’nden ve Altın Kelebek Ödülleri’nden “En İyi Çıkış Yapan Erkek Sanatçı” ödülünü kazanmıştır.

murat-boz-hakkinda-bilinmeyenler-008.jpg


10. Murat Boz 2008 yılında “Uçurum” adlı şarkısını piyasaya sürmüştür. Murat Boz’un “Uçurum” şarkısı 2008 yılında en iyi şarkısı seçilmiştir.

murat-boz-hakkinda-bilinmeyenler-009.jpg

 

 
 


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!

    Bu Habere Hen?z Yorum Yap?lmam??..!


 
   


 
       
 
  FLAŞ HABER

  YAZARLAR
 
 
  HAVA DURUMU
 
..
 


 
  FLAŞ HABER
 

Müzisyenlerin Seyircisinden Başka Kimseye İhtiyacı Yok
 Devamı...

 

HER EV SAHNEYE DÖNÜŞÜYOR
 Devamı...

 

Nükhet Duru, Netflix Projesini Tarkan’ı Taklit Ederek Duyurdu
 Devamı...

 

ŞAHİN KENDİRCİ RÖPORTAJ
 Devamı...

 

HAÇİKO Derneği Hüner Coşkuner İçin Sokağa Çıkacak
 Devamı...

 

Hüner Coşkuner Son Yolculuğuna Uğurlandı
 Devamı...

 

İsim, Emek ve Konsept Hırsızlığı İle Suçlanıyorlar! Sakiler Grubu Mahkemelik Old
 Devamı...

 

Volkan Konak Ekranlara Dönüyor
 Devamı...

 

Ünlü Şarkıcı Kalben’e Menajer Dayanmıyor! 1 Yılda 4 Menajer Değiştirdi, Şimdi Ye
 Devamı...

 
  ÇOK OKUNANLAR
  • Bu Ay
  • Bu Hafta
  • Dün
  • Bugün

 


       
 
 
ANASAYFA İLETİŞİM KÜNYE MAGAZİN HABERLERİ MÜZİK HABERLERİ RADYO HABERLERİ GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
turkiyelife.com.tr © Copyright 2016-2021 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA