10:19  BİSİKLETSEVERLER 30 KİLOMETRELİK SÜRÜŞ YAPTI  20:34  KARİYER MERKEZİ’NİN GENEL MUHASEBE KURSU 30 HAZİRAN’DA BAŞLIYOR  12:06  SEKTÖRÜN 3 GÜÇLÜ KADIN İSMİ BİR ARADA   08:27  BÜYÜKŞEHİR’İN MODERN DOKUNUŞLARIYLA MERSİN YEŞİLE DOYUYOR  20:11  MEVLANA KADIN VE ÇOCUK ATÖLYESİ’NDE TOPRAĞIN VE DOĞANIN ÖNEMİ ANLATILDI  15:59  ABD ADANA KONSOLOSU PİLZ’DEN BAŞKAN SEÇER’E ZİYARET  08:35  SAHİPLENDİRİLEN KÖPEKLER VE SAHİPLERİ ADAPTASYON EĞİTİMİNDEN GEÇECEK  20:18  3. ÇEVRE YOLU’NDA 2. ETAP ÇALIŞMALARI BAŞLADI  08:52  ERDEMLİ’DE 12 MAHALLENİN 40 YILLIK YOL HASRETİ SONA ERDİ  03:45  AILE HEKIMLERI VE AILE SAĞLıĞı ÇALıŞANLARı İŞ BıRAKıYOR  02:53  MÜKEMMEL DEĞIŞIMIN KAPıLARıNı ARALAYAN KADıN ŞEYDA SÖYLER  00:27  YAZLıKÇıLAR ILE TURIZMCILERIN DÜELLOSU  21:15  MERSİN BÜYÜKŞEHİR’İN ÜCRETSİZ YÜZME KURSLARI BAŞLADI  14:07  TARSUS’TA BUGÜNE KADAR 50’YE YAKIN MAHALLE’DE MOBİL KUAFÖR HİZMETİ VERİLDİ  08:43  TARSUS DOĞA PARKI’NDAKİ HAYVAN ÇEŞİTLİLİĞİ, YENİ TÜRLERİN KATILIMI İLE ARTIYOR  20:11  YENİŞEHİR BELEDİYESİNDEN ÜCRETSİZ RUSÇA DİL EĞİTİMİ  14:53  JAKO’DAN HÜZÜNLÜ VEDA  13:05  CNG’Lİ OTOBÜSLER, MOTORİNE GÖRE YILDA 43 MİLYON LİRA TASARRUF SAĞLIYOR  12:28  ÖZGÜR ALTER , ADANA’DA ARABESK RÜZGARı ESTIRDI   08:39  TARSUS’TA İLK KEZ BİR YOL 3 ŞERİTLİ DURUMA GETİRİLİYOR 
 
Astroloji: 28 Ocak Aslan burcunda Dolunay

Yılın İlk Dolunayı Aslan Burcunda Gerçekleşiyor! İşte Etkileri...Yılın İlk Dolunayı Aslan Burcunda Gerçekleşiyor! İşte Etkileri...

 

 

28 Ocak saat 22:16’da Aslan burcunda çok sert bir dolunay gerçekleşiyor. Yine mi sert? Dediğinizi duyar gibiyim. Yılın başında Ocak ve Şubat aylarının çok zorlayıcı olacağını sizlere aktarmıştım. Gönlüm müjdeli haberler vermek istiyorum  ama maalesef Ocak ve Şubat 2020 yılının devamı niteliğinde..

 

Dolunay; Ay ve Güneş’in tam karşıt oldukları zaman büyük ışık oluşur. Dolayısıyla gizlide saklıda  olan her şey görünür hale gelir. Bu durum da etkileyicidir. Bilinçaltı açığa çıkar. Aslan burcundaki bu dolunay kazançla kaybın iç içe olacağı yönünde.. Şans ve fırsatları barındırdığı gibi hem toplumsal olayların hem de bireysel hayatımızda krizlerin olabileceği işaretini vermektedir.

 

Toplumsal şiddet, cinnet, cinayet olayları görülebilir. Çocuklara yönelik zalimce davranışlara şahit olabiliriz. Ki bugün haberlerde Suriyeli çocuklara zalimce dilencilik yaptıran bir çetenin çökertildiği haberi yapıldı. 

 

Aslan burcu doğum haritasının 5. evini yönettiği için aşk ilişkilerinde kadersel olarak yaşayacağınız hayal kırıklıkları, şüphe, kıskançlık gibi duygular yüzünden ani bitişler yaşayabilir, kendinizi sevgisiz ve yalnız hissedebilirsiniz. Korkularımızla yüzleşeceğimiz gibi, aslında hiç de korkulacak bir şeyin olmadığına da tanıklık edebiliriz.

 

Finans sektöründe ani dalgalanmalar yaşanabilir. Yer sarsıntıları, patlamalar, saldırılar, kalp krizleri ve teknolojik konularda problemler görülebilir.

 

Dolunaydan en çok etkilenecek burçlar; ilk 10 günlük dönemde doğan Boğa, Aslan, Kova ve Akrep’tir.

 

Dolayısıyla mümkün mertebe sakin kalarak, dua ve zikirlerle frekansınızı yükseltebilirsiniz. Böylelikle olayları yönetebilecek duruma gelirsiniz. 

 
 
 


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!

    Bu Habere Hen?z Yorum Yap?lmam??..!


 
   


 
       
 
  FLAŞ HABER

  YAZARLAR
 

 


       
 
 
ANASAYFA İLETİŞİM KÜNYE MAGAZİN HABERLERİ MÜZİK HABERLERİ RADYO HABERLERİ GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
turkiyelife.com.tr © Copyright 2016-2022 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA