22:53  AŞKıNıZı TÜM DÜNYA’YA DUYURACAĞıNıZ ÖZEL GÜNÜNÜZ IÇIN YENIDEN ANLAŞMA İMZALADıLAR   18:24  SÜMEYRA DEMİREL KİMDİR?  19:13  GÜZEL OYUNCU MELİKE AKDAĞ YENİ ROLÜ İÇİN HAZIRLANIYOR  18:40  SİNEMANIN EN GENÇ SULTANI “EYLÜL AKDAĞ”  11:05  CUMHURİYET COŞKUSU MERSİN’DE SANATLA BULUŞTU  10:03  MERSİN BÜYÜKŞEHİR’DEN, CUMHURİYET’İN 100. YILINA YAKIŞIR KUTLAMALAR  11:53  ÇOCUKLAR, CUMHURİYET’İN 100. YILINI ADINA YARAŞIR BİR COŞKUYLA KUTLADI  10:53  BÜYÜKŞEHİR İTFAİYESİ, FİLOSUNU GÜÇLENDİRMEYE DEVAM EDİYOR  21:10  İLKSEN KODAL YENI ÇALıŞMASı ILE DIKKATLERI ÜZERINE ÇEKIYOR!  10:05  MESKİ, TARSUS VE AKDENİZ’DE YAĞMURSUYU HATTI ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR  17:04  DÜNYA YıLDıZLARıNıN ZAYıFLAMAK IÇIN KULLANDıĞı O CIHAZ ARTıK RAHIME BIÇER BEAUTY ’DE   10:48  BÜYÜKŞEHİR İLE KADIN EMEĞİ DEĞERE DÖNÜŞÜYOR  10:05  BÜYÜKŞEHİR, GENÇLERE ULUSLARARASI PROJELERDE YER AÇIYOR  09:44  BÜYÜKŞEHİR, YENİŞEHİR BELEDİYESİ PERSONELİNE KENTSEL ARAMA KURTARMA EĞİTİMİ VERDİ  21:43  DUYGU ESKIN’DEN BAMBAŞKA BIR TARZ ’SOR’ YAYıNDA  10:53  BÜYÜKŞEHİR’DEN HEM GENÇ İSTİHDAMINA HEM TURİZM SEKTÖRÜNE KATKI  21:19  NUR SARI ÇİN’DE TÜRKİYE’Yİ TEMSİL ETMEYE HAZIRLANIYOR  09:44  MSK ERKEK BASKETBOL TAKIMI, BORNOVA BELEDİYESİ KARŞIYAKA’YI 90-73’LÜK SKORLA YENDİ  18:02  MUSTAFA HEPER YENİ PROJESİNE HAZIRLANIYOR  19:36  SALMAN SOLMA’DAN YENİ TEKLİ: BU BANA FAZLA GELİR! 
 
Astroloji: 28 Ocak Aslan burcunda Dolunay

Yılın İlk Dolunayı Aslan Burcunda Gerçekleşiyor! İşte Etkileri...Yılın İlk Dolunayı Aslan Burcunda Gerçekleşiyor! İşte Etkileri...

 

 

28 Ocak saat 22:16’da Aslan burcunda çok sert bir dolunay gerçekleşiyor. Yine mi sert? Dediğinizi duyar gibiyim. Yılın başında Ocak ve Şubat aylarının çok zorlayıcı olacağını sizlere aktarmıştım. Gönlüm müjdeli haberler vermek istiyorum  ama maalesef Ocak ve Şubat 2020 yılının devamı niteliğinde..

 

Dolunay; Ay ve Güneş’in tam karşıt oldukları zaman büyük ışık oluşur. Dolayısıyla gizlide saklıda  olan her şey görünür hale gelir. Bu durum da etkileyicidir. Bilinçaltı açığa çıkar. Aslan burcundaki bu dolunay kazançla kaybın iç içe olacağı yönünde.. Şans ve fırsatları barındırdığı gibi hem toplumsal olayların hem de bireysel hayatımızda krizlerin olabileceği işaretini vermektedir.

 

Toplumsal şiddet, cinnet, cinayet olayları görülebilir. Çocuklara yönelik zalimce davranışlara şahit olabiliriz. Ki bugün haberlerde Suriyeli çocuklara zalimce dilencilik yaptıran bir çetenin çökertildiği haberi yapıldı. 

 

Aslan burcu doğum haritasının 5. evini yönettiği için aşk ilişkilerinde kadersel olarak yaşayacağınız hayal kırıklıkları, şüphe, kıskançlık gibi duygular yüzünden ani bitişler yaşayabilir, kendinizi sevgisiz ve yalnız hissedebilirsiniz. Korkularımızla yüzleşeceğimiz gibi, aslında hiç de korkulacak bir şeyin olmadığına da tanıklık edebiliriz.

 

Finans sektöründe ani dalgalanmalar yaşanabilir. Yer sarsıntıları, patlamalar, saldırılar, kalp krizleri ve teknolojik konularda problemler görülebilir.

 

Dolunaydan en çok etkilenecek burçlar; ilk 10 günlük dönemde doğan Boğa, Aslan, Kova ve Akrep’tir.

 

Dolayısıyla mümkün mertebe sakin kalarak, dua ve zikirlerle frekansınızı yükseltebilirsiniz. Böylelikle olayları yönetebilecek duruma gelirsiniz. 

 
 
 


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!

    Bu Habere Hen?z Yorum Yap?lmam??..!


 
   


 
       
 
  FLAŞ HABER

  YAZARLAR
 
 
  HAVA DURUMU
 
..
  
  FLAŞ HABER
 

Aşkınızı Tüm Dünya’ya Duyuracağınız Özel Gününüz için Yeniden Anlaşma İmz
 Devamı...

 

CUMHURİYET COŞKUSU MERSİN’DE SANATLA BULUŞTU
 Devamı...

 

MERSİN BÜYÜKŞEHİR’DEN, CUMHURİYET’İN 100. YILINA YAKIŞIR KUTLAMALAR
 Devamı...

 

ÇOCUKLAR, CUMHURİYET’İN 100. YILINI ADINA YARAŞIR BİR COŞKUYLA KUTLADI
 Devamı...

 

BÜYÜKŞEHİR İTFAİYESİ, FİLOSUNU GÜÇLENDİRMEYE DEVAM EDİYOR
 Devamı...

 

MESKİ, TARSUS VE AKDENİZ’DE YAĞMURSUYU HATTI ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR
 Devamı...

 

Dünya yıldızlarının zayıflamak için kullandığı o cihaz artık Rahime Biçer Beauty
 Devamı...

 

BÜYÜKŞEHİR İLE KADIN EMEĞİ DEĞERE DÖNÜŞÜYOR
 Devamı...

 

BÜYÜKŞEHİR, GENÇLERE ULUSLARARASI PROJELERDE YER AÇIYOR
 Devamı...

 
  ÇOK OKUNANLAR
  • Bu Ay
  • Bu Hafta
  • Dün
  • Bugün

 


       
 
 
ANASAYFA İLETİŞİM KÜNYE MAGAZİN HABERLERİ MÜZİK HABERLERİ RADYO HABERLERİ GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
turkiyelife.com.tr © Copyright 2016-2023 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA